سامانه آرشیت

سامانه آرشیت می تواند سازمان شما را متمایز کند! 😎

قبل از سامانه آرشیت 😥 بی نظمی اطلاعات و نداشتن آمار، وابستگی به افراد، عدم وجود یک پایگاه داده یکپارچه از نیکوکاران و مددجویان، مددکاری آشفته و نداشتن تصویر روشن از روند توانمندی مددجویان که باعث می شد شما شب‌ها در آرامش نخوابید!

بعد از استفاده از سامانه آرشیت 🙂 نظم و سرعت در پیگیری‌ها، عدم وابستگی به افراد، جذب و نگهداشت حامی بیشتر، در کنترل بودن واحد‌ها توسط شما و دیدن آنچه که به شما کمک می کند تا سازمان شما رشد کُند و باعث خواهد شد شما شب‌ها آسوده بخوابید.

 

نرم افزار یکپارچه مدیریت سازمان های مردم نهاد و خیریه آرشیت

شرکت آرشیت مهر رایانه با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تولید نرم افزارهای آنلاین و ابری ویژه سازمان های مردم نهاد و خیریه ها، توانسته جامع ترین و به‌روز ترین سامانه مدیریت خیریه را راه اندازی کند. آرشیت پیش از اینکه اقدام به تولید نرم افزار آنلاین کند، یک سامانه‌ آفلاین در حوزه مدیریت موسسات خیریه تولید کرده بود. به همین خاطر زمانی که شروع به تولید نرم افزار مدیریت خیریه آنلاین کردند، تجربه کافی و لازم را برای ساخت یک نرم افزار جامع و کامل را دارا بودند. نرم افزاری که توسط این شرکت ارائه شده است، دارای ویژگی های متعددی است. برخی از آنها قابلیت نرم افزاری به شمار می‌آیند و بعضی موارد به دلیل آنلاین و ابری بودن است که در نوع خود بی‌نظیر می‌باشد.

 

امکانات کلی نرم افزار آرشیت:

 • ثبت و مدیریت نیکوکاران و باشگاه حامیان
 • اتوماسیون اداری موسسه خیریه
 • امکان ثبت انواع قبوض پرداختی نیکوکاران
 • مدیریت و توانمند سازی مددجویان
 • بخش اختصاصی تاج گل
 • ثبت و مدیریت انواع صندوق صدقات
 • ارسال پیامک هوشمند
 • امکان ثبت تعهد و مستمری
 • درگاه پرداخت اینترنتی
 • اپلیکیشن اختصاصی نیکوکار و راکبین
 • و بیش از 100 امکان و ویژگی دیگر

برخی ویژگی های دیگر در سامانه‌ آرشیت وجود دارند که به عنوان اولین نرم افزار آنلاین و ابری، برتری قابل توجهی نسبت به رقبا خواهد داشت. در بخش بعدی برخی از این ویژگی ها که به دلیل آنلاین و ابری بودن این سامانه‌ فراهم شده است را با هم بررسی می کنیم.

 

 

چرا نرم افزار آنلاین و ابری خیریه آرشیت؟

نرم افزار آنلاین و ابری خیریه از لحاظ امکانات داخلی تفاوتی با سامانه‌های آفلاین ندارد حتی در بعضی موارد دارای امکانات بیشتری نسبت به نرم افزار آفلاین هستند. اما نکته اصلی که سامانه‌های آنلاین و ابری را نسبت به سامانه‌های آفلاین متمایز می کند، ویژگی های این نوع سامانه‌ از نظر دسترسی و بکارگیری آن است.

برخی از ویژگی های نرم افزار آنلاین و ابری خیریه که آن را متمایز می کند عبارتند از:

امکان دسترسی در هر مکان:

شما در هر جایی می توانید به این نرم افزارها متصل شوید و محدودیت مکانی نخواهید داشت.

سیستم یکپارچه آنلاین:

این سیستم ها به صورت یکپارچه هستند و احتمال تداخل در ثبت اطلاعات را به صفر می رساند. همچنین به طور مثال می توانید یک مددجو را در تهران ثبت نمایید و در همان لحظه سایر شعب شما در سراسر ایران به اطلاعات آن مددجو دسترسی پیدا کنند.

عدم از دست رفتن اطلاعات:

با توجه به اینکه این نرم افزارها به صورت ابری می باشند، اطلاعات شما همیشه در دسترس هستند. همچنین با توجه بک آپ گیری های مستمر، می توانید اطمینان داشته باشید که اطلاعات شما، به هیچ عنوان از بین نمی رود.

دسترسی با همه پلتفرم ها:

با توجه به آنلاین و تحت وب بودن این نرم افزارها، شما امکان دسترسی به آن را با رایانه، تلفن همراه و تبلت خواهید داشت. یعنی با استفاده از نرم افزار آنلاین خیریه، دیگر مجبور به استفاده از رایانه نخواهید بود. شما می توانید حتی با تلفن همراه خود به آن متصل شوید.

همان طور که مشاهده کردید، نرم افزار خیریه آرشیت علاوه بر اینکه اولین نرم افزار آنلاین و ابری مدیریت خیریه می باشد، دارای امکانات قابل توجهی است که ان را نسبت به سایر رقبا متمایز می کند.

تماس با شرکت آرشیت

آرشیت