ضربانی پیوسته در قلب شبکه؛ فراخوان مطلب برای مجله اینترنتی شبکه ملی موسسات نیکوکاری

شبکه مجموعه متنوعی از سازمان‌های مردم‌نهاد، موسسات خیریه و نیکوکاری، و تشکل‌های غیر دولتی است. ما در شبکه، در قلبِ اجتماعی بهم‌پیوسته و همدل زندگی می‌کنیم؛ در قلبِ بدنی که اعضا آن را اعضا شبکه تشکیل می‌دهند. امروز خوشحال و سرزنده‌ایم از همراهی بیش از 150 عضو پویا و فعال.

ما خود را موظف می‌دانیم به تقویت و حمایت از اعضا، تسهیل ارتباط تعاملی میان آنها، و تلاش برای همسوئی جمعی و همگرایی. حیات هر اجتماعی به ضربانی پیوسته در قلب آن وابسته است. در قلب شبکه، ضربان ما، ضربان اعضاست – فعالیت‌های شجاعانه، ارزشمند، و نیکوکارانه نهادهایی که با آنها در ارتباطیم؛ خلاقیت، آرمان، دستاورد، و اهتمام فردی و جمعی داوطلبان، کارشناسان، و مدیران آنها؛ قصه‌هایی نو، تاثیرگذار، و راه‌گشا از زنان، جوانان، توان‌یابان، مهاجران، و کودکان سرزمینمان که به واسطه و همت موسسات عضو شبکه شنیده و در سطحی ملی کشف می‌شوند. ایده شکل‌گیری «ضربان» از اینجا شروع شد.

ضربان مجله‌ای مجازی در وب‌سایت شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه است. در این مجله قصد داریم از قصه‌ها، فعالیت‌ها، روش‌ها، و به طور کلی آدم‌های شبکه و اعضا آن بگوییم، ببینیم، و بنویسیم. در ضربان، همینطور شاید پایمان را باهم جلو گذاشتیم، از کتاب‌های تازه انتشار یافته گفتیم که خواندنش به بهبود فعالیت‌مان می‌انجامد، قصه‌ها و مصاحبه‌هایی را از داوطلبان، و مدیران NGOهای بین‌المللی بیان کردیم، از مشکلات و چالش‌های اعضامان نوشتیم که برای حل آنها می‌توانیم همفکری عمومی کنیم و آنها را با تعهد با مردم در میان بگذاریم.

آغاز ضربانِ این مجله نیاز به مشارکت اعضا و نویسنده‌های با ایده و دغدغه دارد. اگر ایده‌ای برای مقاله، مصاحبه، و قصه‌ی تجربه آدم‌هایی دارید که فعالیت‌ مدنی آنها در سازمان‌های غیردولتی شایسته شنیده و دیده شدن است، آن را برای انتشار با ما در میان بگذارید. اگر سازمان شما به عنوان یکی از اعضا شبکه تجربه‌ای جالب برای اشتراک گذاشتن با اجتماع شبکه، و در سطحی دیگر با علاقمندان حوزه فعالیت‌های اجتماعی، نیکوکارانه، خیرخواهانه، و حتی علمی-تجربی دارد، با ما تماس بگیرید و ضربان را یاری و از آن برای انتشار آنها استفاده کنید.

از آن مهم‌تر، همراه و همدل ما در خواندن و شنیدن ضربان باشید.

برای انتشار مقاله در مجله شبکه ملی، لطفا ایده‌های خود را برای دبیر آن به آدرس ایمیل vezvaei-communication@iranngonetwork.com بفرستید. در ایمیل خود لطفا نام سازمان، تیتر پیشنهادی، و موضوع مقاله را در حجم 3 خط تا یک پاراگراف بنویسید.

منتظر قصه‌های حقیقی شما هستیم.

واحد ارتباطات شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *